RSS linkedin

تاریخ‌های مهم کنگره

آغاز ارسال دستاورد: 1 شهریور 98

پایان مهلت ارسال دستاورد: 15 آبان 98

اعلام نتیجه‌ داوری دستاوردها: 20 آبان

آغاز نام‌نویسی در کنگره: 25 مهر تا 25 آبان 98

برگزاری کنگره: 29 و 30 آبان

 

 

  

 

آغاز نام‌نویسی برای حضور در کنگره پنجم (29 و 30 آبان 1398)

نام‌نویسی برای شرکت در پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات ایران آغاز شد. مهرناز خراسانچی دبیر اجرایی کنگره پنجم ضمن اعلام این خبر افزود:

 

 

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وبگاه کنگره با آدرس http://congress.ilisa.ir و از طریق گزینه‌های «کاربرگه نام‌نویسی فردی» و «کاربرگه نام‌نویسی گروهی» ثبت‌نام کنند.

برای نام‌نویسی گروهی متقاضیان می‌توانند ضمن تکمیل فرم درج شده در وبگاه و ارسال فایل مشخصات افراد گروه در قالب فایل اکسل، از 20 درصد تخفیف در هزینه نام‌نویسی برخوردار شوند. مهلت نام‌نویسی تا 25 آبان تعیین شده است و این تاریخ با توجه به زمان مورد نیاز برای صدور کارت‌های الکترونیکی برای شرکت‌کنندگان در کنگره، تمدید نمی‌شود.

پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات ایران قرار است در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 29 و 30 آبانماه 1398 در محل کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار شود.

کنگره سالانه منتظر شنیدن پرسش‌ها، انتقادات و پیشنهادهای شما است.

        congress.ilisa.ir          این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

درباره کنگره

کنگره متخصصان علوم اطلاعات، ‌کنگره ایست حرفه‌ای که از سال 1394 و با هدف نزدیک کردن حرفه و دانشگاه آغاز به‌ کار کرده است. این کنگره تلاش می‌کند مکمل همایش‌های دانشگاهی و علمی- پژوهشی باشد که در انجمن‌های علمی و دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی کشور برگزار می‌گردد.
رفتن به بالا