RSS linkedin

تاریخ‌های مهم کنگره

آغاز ارسال دستاورد: 1 شهریور 98

پایان مهلت ارسال دستاورد: 15 آبان 98

اعلام نتیجه‌ داوری دستاوردها: 20 آبان

آغاز نام‌نویسی در کنگره: 25 مهر تا 25 آبان 98

برگزاری کنگره: 29 و 30 آبان

 

 

  

 

نخستین پیش نشست کتابخانه‌های آموزشگاهی برگزار شد

نخستین پیش نشست کتابخانه‌های آموزشگاهی در تاریخ 5 شهریور 1398 با حضورکتابداران کتابخانه های آموزشگاهی در مجتمع آموزشی روشنگر برگزار شد. همزمان با این نشست، بازدیدی از کتابخانه های مقاطع مختلف این مجتمع آموزشی صورت گرفت. این مجتمع دارای 4 کتابخانه در مقاطع پیش دبستان، دبستان دوره اول و دوم و متوسطه است. در بازدید از هر کتابخانه نکاتی در رابطه با خدمات فنی و عمومی بیان شد. در خدمات عمومی فعالیتهای ترویجی برای دانش آموزان، معلمان و اولیا به تفکیک بیان شد و نمونه فعالیتها در کتابخانه در معرض نمایش قرار گرفت.
در ادامه پیرامون نشست کتابخانه‌های آموزشگاهی در پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات بحث و تبادل نظر شد.در پایان نشست بر ارسال ایده و تجربه و ضرورت مستندسازی فعالیت‌های کتابداران کتابخانه های آموزشگاهی تاکید شد. همچنین پیشنهاد شد یک بانک اطلاعاتی از کتابخانه های آموزشگاهی فعال ایجاد شود. در ادامه، تصاویری از این پیش‌نشست تقدیم می‌شود:
 

کنگره سالانه منتظر شنیدن پرسش‌ها، انتقادات و پیشنهادهای شما است.

        congress.ilisa.ir          این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

درباره کنگره

کنگره متخصصان علوم اطلاعات، ‌کنگره ایست حرفه‌ای که از سال 1394 و با هدف نزدیک کردن حرفه و دانشگاه آغاز به‌ کار کرده است. این کنگره تلاش می‌کند مکمل همایش‌های دانشگاهی و علمی- پژوهشی باشد که در انجمن‌های علمی و دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی کشور برگزار می‌گردد.
رفتن به بالا