فراخوان سومین دوره جایزه ملی دکتر نوراله مرادی

 

سومین دوره جایزه ملی دکتر نورالله مرادی همزمان با چهارمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات برگزار می‌شود این جایزه به بهترین فعالیت/ اثر در حوزه آرشیو (مراکز اسنادی و آرشیوهای دیداری شنیداری) که از ابتدای سال ۱۳۹۴ تا پایان شش ماهه اول سال ۱۳۹۷ تولید و منتشر شده است اعطا می‌شود.

 

این جایزه بر اساس نظام‌نامه جوایز ملی انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران مصوبه جلسه ششم هیئت مدیره دوره ششم به تاریخ ۴/۴/۱۳۹۵ و به منظور قدردانی از حرفه‌مندان حوزه علوم اطلاعات که اثر برجسته‌ای انجام داده‌اند اعطا می‌شود.

علاقمندان می‌توانند با ارسال آثار خود در این فراخوان شرکت کنند. آثار ارسالی برگزیده بعد از انجام مراحل داوری همزمان با دومین کنگره متخصصان علوم اطلاعات در آبان ماه ۱۳۹۵ مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

داوطلبان می‌توانند، شرح مختصری از فعالیت / اثر خود را تا تاریخ ۲۰ مهرماه ۱۳۹۷ حداکثر در ۱۵۰۰ کلمه به وبگاه کنگره  نشانیCongress.ilisa.ir  و یا از طریق پیوند زیر ارسال نمایند. آثار دریافتی بعد از موفقیت در داوری اولیه مورد ارزیابی نهایی هئیت داوران قرار خواهد گرفت. آثار برگزیده با به دست آوردن امتیازهای لازم، معرفی و مورد تقدیر قرار

برای ارسال آثار اینجا را کلیک کنید.

آخرین اخبار