فراخوان کمیته اجرایی کنگره هفتم

 انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران برگزار می‌کند:

با توجه به در پیش بودن برگزاری کنگره هفتم با موضوع کارآفرینی، اشتغال و کسب و کارهای حرفه‌ای دانش‌بنیان در علوم‌اطلاعات در اسفند ماه سال ۱۴۰۱، کمیته اجرایی در نظر دارد با هدف تکمیل کادر خود و همچنین ایجاد فرصت‌های برابر برای مشارکت فعال دانشجویان و دانش‌آموختگان حرفه با انجمن، از داوطلبان علاقه‌مند دعوت به همکاری نماید.

بدیهی است که همکاری داوطلبانه ضمن برجسته‌کردن کارنامه حرفه‌ای افراد، یکی از مؤثرترین راه‌های برقراری ارتباط دانشجویان و دانش‌آموختگان با حرفه‌مندان و استادان رشته فارغ از مرزهای جغرافیایی و موانع ذهنی است و در شناسایی فرصت‌های شغلی و تحصیلی و بهبود مهارت‌های ارتباطی و توسعه فردی و حرفه‌ای موثر واقع می‌شود. همچنین داوطلبان با تقویت روحیه هبستگی، همکاری و کارگروهی، فرصت بروز مهارت‌های نرم خود را به دست می‌آورند. برای پذیرفته‌شدگان همکاری داوطلبانه در کنگره عضویت یکساله و ثبت‌نام رایگان در کنگره از سوی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند با تکمیل فرم، برای همکاری داوطلبانه در کنگره هفتم اقدام فرمایند. نتایج پس از بررسی در کمیته اجرایی اعلام خواهد شد.

آخرین اخبار