آغاز ثبت نام حضور آنلاین در دومین کنگره متخصصان علوم اطلاعات

 

 پخش آنلاین دومین کنگره متخصصان علوم اطلاعات با استفاده از زیر ساخت نرم افزاری موسسه آموزشی آرموک انجام می شود. افرادی که به دلایل مختلف امکان حضور در این کنگره را ندارند می توانند به سادگی از طریق اینترنت در ۶ نشست حضور داشته باشند.

همچنین برنامه های افتتاحیه و اختتامیه نیز بصورت آنلاین پخش می شود.

نشستها و برنامه هایی که در سامانه آنلاین پوشش داده می شود عبارتند از :

افتتاحیه، شنبه ۱۵ آبان ساعت ۹ تا  ۱۰:۳۰

نشست «دسترسی آزاد به اطلاعات، شنبه ۱۵ آبان، ساعت ۱۱ تا ۱۳»

«کتابخانه‌های دانشگاهی، شنبه ۱۵ آبان، ساعت ۱۴ تا ۱۶»

«سازماندهی اطلاعات، شنبه ۱۵ آبان، ساعت ۱۶ تا ۱۸»

«کتابخانه های عمومی، یکشنبه ۱۶ آبان، ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰:۳۰»

«استانداردها، یکشنبه ۱۶ آبان، ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰»

«آرشیو و مسائل آن، یکشنبه ۱۶ آبان، ساعت ۱۴ تا ۱۶»

اختتامیه یکشنبه ۱۶ آبان ساعت ۱۶ تا ۱۷

علاقه مندان برای حضور آنلاین در کنگره می بایست در ابتدا از طریق سایت آرموک ثبت نام نمایند. روز پنجشنبه (۱۳ آبان) راهنمای نحوه حضور به همراه اطلاعات ورود به سامانه در اختیار ثبت نام شدگان قرار می گیرد.

 برای حضور بصورت آنلاین، نیاز به اینترنت ۲۵۶ کیلوبایت به بالا است و استفاده نرم افزار خاصی نیاز نیست. فقط بهتر است از مرورگر کروم، استفاده شود. البته کاربرانی که در زمان پخش آنلاین نتوانند حاضر شوند و یا مشکل کندی اینترنت داشته باشند، در کمتر از یک ساعت می توانند به محتوای ضبط شده کنگره در پنل کاربری خود دسترسی داشته باشند.

 در صورتی که در یک سازمان یا دانشگاه تعداد ثبت نام شدگان بیشتر از ۲ نفر باشد بهتر است برای جلوگیری از کندی های احتمالی بعلت اتصال همزمان تعداد زیادی کاربر از روی یک خط اینترنت، یک سیستم با یک نام کاربری به سامانه متصل شود و بقیه افراد مقابل همان کامپیوتر در نشست حضور داشته باشند.

  طبق هماهنگی های بعمل آمده با دبیر محترم اجرایی کنگره، به تمامی افراد شرکت کننده که بصورت آنلاین و مجازی حضور داشته باشند، گواهی حضور اعطا می شود.

 دومین کنگره متخصصان علوم اطلاعات ۱۵ و ۱۶ آبان، توسط انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران در کتابخانه ملی برگزار می شود. علاقه مندان برای ثبت نام حضور در کنگره می توانند به سایت انجمن به نشانی ilisa.ir مراجعه نمایند همچنین امکان حضور مجازی و همزمان در کنگره نیز توسط موسسه آموزشی آرموک فراهم شده است که ثبت نام آن از طریق این لینک امکان پذیر است.

آخرین اخبار