نخستین پیش نشست آرشیوهای دیداری و شنیداری ششمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات
دوشنبه،‌ 13 بهمن ۱۳۹۹، اولین پیش‌نشست آرشیوهای دیداری و شنیداری از ساعت 20 الی 22 در فضای ادوب کانکت انجمن با موضوع: «تحویل دیجیتال در آرشیوهای دیداری شنیداری» برگزار خواهد شد.

انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران، ششمین کنگرۀ ملی متخصصان علوم اطلاعات را با مجموعه ای از پنل‌های موضوعی مرتبط در بهار ١۴٠٠ برگزار خواهد کرد. در این کنگره ارتباط و تاثیرگذاری تحول دیجیتال بر علوم اطلاعات از منظرهای مختلف، مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
در این راستا دوشنبه،‌ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹، اولین پیش‌نشست آرشیوهای دیداری و شنیداری از ساعت ۲۰ الی ۲۲ در فضای ادوب کانکت انجمن با موضوع: «تحول دیجیتال در آرشیوهای دیداری شنیداری» و با حضور سرکار خانم سپیده سیروس کبیری کارشناس ارشد مدیریت اطلاعات آرشیوهای دیداری و شنیداری در معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیما به عنوان دبیر نشست و آقایان علی قدیمی کارشناس ارشد علم اطلاعات و دانش‌شناسی و مدیر پردازش اطلاعات اداره کل آرشیو سازمان صدا و سیما و سید محمدرضا موسوی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و مدیر آرشیو بازار محتوای معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیما برگزار خواهد شد.
علاقه مندان می توانند برای حضور در این نشست که در بستر ادوبی کانکت برگزار می شود، در روز و ساعت مقرر، از اینجا وارد جلسه شوند.

آخرین اخبار