نخستین پیش نشست سازماندهی دانش ششمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات
انجمن علمی کتابداري و اطلاع رسانی ایران، ششمين کنگرۀ ملي متخصصان علوم اطلاعات را با مجموعه اي از پنل‌هاي موضوعی مرتبط در بهار ١۴٠٠ برگزار خواهد کرد. در اين كنگره ارتباط و تاثیرگذاری تحول ديجيتال بر علوم اطلاعات از منظرهاي مختلف، مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران، ششمین کنگره ملی متخصصان علوم اطلاعات را با مجموعه ای از پنل های موضوعی مرتبط در بهار ۱۴۰۰ برگزار خواهد کرد. در این کنگره ارتباط و تاثیرگذاری تحول دیجیتال بر علوم اطلاعات از منظرهای مختلف، مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
در این راستا چهارشنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۹، اولین پیش نشست سازماندهی دانش از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در فضای ادولی کانکت انجمن با موضوع :<< مقدمه ای بر نظام های معنایی>> برگزار خواهد شد. در این پیش نشست خانم ملیحه درخوش (رییس اداره فراهم آوری و سازماندهی منابع کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران) به عنوان دبیر نشست و آقای سیدابراهیم عمرانی (کتابدار دانشگاه تهران) به عنوان مهمان حضور خواهند داشت. از متخصصان حوزه سازماندهی دانش برای مشارکت و هم اندیشی در این جلسه دعوت می شود.

علاقه مندان می توانند برای حضور در این نشست که در بستر ادوبی کانکت برگزار می شود، در روز و ساعت مقرر، از اینجا وارد جلسه شوند.

آخرین اخبار