نخستین پیش‌نشست مطالعات صنفی ششمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات
انجمن علمی کتابداري و اطلاع‌رسانی ایران، ششمين کنگرۀ ملي متخصصان علوم اطلاعات را با مجموعه‌اي از نشست‌های موضوعی مرتبط در بهار ١۴٠٠ برگزار خواهد کرد. در اين كنگره ارتباط و تأثیرگذاری تحول ديجيتال بر علوم اطلاعات از منظرهاي مختلف، مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
اولین پیش‌نشست مطالعات صنفی روز دوشنبه،‌ ٢٧ بهمن ۱۳۹۹، از ساعت ١٧ تا ١٩ با موضوع «وضعیت شغلی در حوزه‌های تخصصی علم اطلاعات و دانش‌شناسی» به دبیری آقای دکتر محمد زره‌ساز در فضای ادوبی کانکت انجمن برگزار خواهد شد.
مهمانان آن نیز آقایان دکتر فریبرز خسروی (رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران)، ابراهیم عمرانی (عضو کمیته مطالعات صنفی)، فرامرز مسعودی (عضو کمیته مطالعات صنفی) و خانم‌ها دکتر مریم نظری (فعال در صنعت اطلاعات)، مهسا پورحقانی (مسئول کمیته مطالعات صنفی)، دکتر عصمت مومنی (عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی و عضو کمیته مطالعات صنفی)، دکتر الهه محبوب (سرپرست گروه اسناد سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی) خواهند بود.
علاقه مندان می توانند برای حضور در این نشست که در بستر ادوبی کانکت برگزار می شود، در روز و ساعت مقرر، از اینجا وارد جلسه شوند.
(http://learning.ilisa.ir/guildstudies)

آخرین اخبار