چهارمین گفتگوی زنده (لایو) مربوط به کتابخانه‌های آموزشگاهی در ششمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات
انجمن علمی کتابداري و اطلاع‌رسانی ایران، ششمين کنگرۀ ملي متخصصان علوم اطلاعات را با مجموعه‌اي از نشست‌های موضوعی مرتبط در بهار ١۴٠٠ برگزار خواهد کرد. در اين كنگره ارتباط و تأثیرگذاری تحول ديجيتال بر علوم اطلاعات از منظرهاي مختلف، مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
در این راستا علاوه بر پیش‌نشست‌های تخصصی، گفتگوهای زنده‌ای نیز در نظر گرفته شده است،  بر این اساس چهارمین گفتگوی زنده (لایو)  مربوط به نشست کتابخانه‌های آموزشگاهی یکی از نشست‌های موضوعی کنگره متخصصان علوم اطلاعات، یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۹ تا ۲۰ در صفحه اینستاگرام انجمن برگزار خواهد شد. در این گفتگوهای زنده که تا موعد کنگره هر دو هفته یکبار در روزهای یکشنبه برگزار خواهد شد،  موضوع آن، بیان نگرش‌ها و تجربه‌های کتابداران کتابخانه‌های آموزشگاهی است.
این برنامه با حضور خانم‌ها دکتر نسترن پورصالحی (دبیر نشست)، زهرا نصراللهی (کتابدار مجتمع آموزشی سما واحد بروجرد) و زینب موحدی راد (کتابدار مقطع متوسطه) برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند از طریق صفحه اینستاگرام انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران (ilisa1345) در این برنامه زنده حضور یابند.

آخرین اخبار