دومین پیش‌نشست کتابخانه‌های تخصصی و برنامه‌ریزی و بهبود مستمر ششمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات
انجمن علمی کتابداري و اطلاع‌رسانی ایران، ششمين کنگرۀ ملي متخصصان علوم اطلاعات را با مجموعه‌اي از نشست‌های موضوعی مرتبط در بهار ١۴٠٠ برگزار خواهد کرد. در اين كنگره تأثیرگذاری تحول ديجيتال بر علوم اطلاعات از منظرهاي مختلف، مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
در این راستا دومین پیش‌نشست کتابخانه‌های تخصصی و برنامه‌ریزی و بهبود مستمر روز چهارشنبه،‌ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹، از ساعت ۱۶ تا ۱۸ با موضوع «راهبردهای تدوین استاندارد کتابخانه‌ها و مراکز اسناد تخصصی ایران با تأکید بر تحولات نوین» به دبیری آقای فرامرز مسعودی (مسئول کمیته برنامه‌ریزی و بهبود مستمر انجمن) در فضای ادوبی کانکت انجمن برگزار خواهد شد.
مهمانان این پیش‌نشست نیز، آقایان دکتر رضا رجبعلی بگلو (مسئول کارگروه تخصصی بازاریابی و روابط‌عمومی استاندارد کتابخانه‌ها و مراکز اسناد تخصصی ایران و عضو هیئت‌علمی و سرپرست پژوهشکده اطلاعات پژوهشگاه ایرانداک)، دکتر حمیدرضا رادفر (مسئول کارگروه تخصصی مجموعه‌سازی استاندارد کتابخانه‌ها و مراکز اسناد تخصصی ایران و عضو هیئت‌علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی) و دکتر مهدی علیپور حافظی (مسئول کارگروه تخصصی پشتیبانی استاندارد کتابخانه‌ها و مراکز اسناد تخصصی ایران و عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی) خواهند بود.
علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک (http://learning.ilisa.ir/specializedlibrary)، در بستر ادوبی کانکت، در نشست حضور یابند. ‏

آخرین اخبار