فراخوان سومین دوره جایزه ملی دکتر عباس حری

سومین دوره جایزه ملی دکتر عباس حری همزمان با چهارمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات برگزار می‌شود. این جایزه‌ به بهترین اثر، طرح، مقاله نظری در حوزه علوم اطلاعات که از ابتدای سال ۱۳۹۴ تا پایان شش ماهه اول سال ۱۳۹۷ تولید و منتشر شده است اعطا می‌شود.

 این جایزه بر اساس نظام‌نامه جوایز ملی انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران مصوبه نشست ششم هیات مدیره دوره ششم به تاریخ ۴/۴/۱۳۹۵ و به منظور قدردانی از حرفه‌مندان حوزه علوم اطلاعات که اثر برجسته‌ای انجام داده اند اعطا می‌شود.

علاقمندان می‌توانند با ارسال آثار خود در این فراخوان شرکت کنند. آثار ارسالی برگزیده بعد از انجام مراحل داوری همزمان با سومین کنگره متخصصان علوم اطلاعات در آبان‌ماه ۱۳۹۵ مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

داوطلبان می‌توانند، شرح مختصری از اثر خود را تا تاریخ ۲۰ مهرماه ۱۳۹۷ حداکثر در ۱۵۰۰ کلمه در وبگاه کنگره نشانیCongress.ilisa.ir و یا از طریق پیوند زیر ارسال نمایند. آثار دریافتی بعد از موفقیت در داوری اولیه مورد ارزیابی نهایی هئیت داوران قرار خواهد گرفت. آثار برگزیده با به دست آوردن امتیازهای لازم، معرفی و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

برای ارسال آثار کلیک کنید.

آخرین اخبار