نخستین پیش نشست آموزش علم اطلاعات در ششمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات
انجمن علمی کتابداري و اطلاع رسانی ایران، ششمين کنگرۀ ملي متخصصان علوم اطلاعات را با مجموعه اي از پنل هاي موضوعی مرتبط در بهار ١۴٠٠ برگزار خواهد کرد. در اين كنگره ارتباط و تاثیرگذاری تحول ديجيتال بر علوم اطلاعات از منظرهاي مختلف، مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

برای تبیین هرچه بیش‌تر موضوعات نشست‌ها و با توجه به شرایط فعلی، پیش‌نشست‌هایی به صورت مجازی برگزار خواهد شد که علاقه‌مندان به حوزه های مختلف تخصصی، می‌توانند در آن‌ها حضور یابند.
در این راستا دوشنبه،‌ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹، اولین پیش‌نشست پنل آموزش ساعت ١٧ الی ١٩ در فضای ادوب کانکت انجمن با موضوع: «آموزش الکترونیک: چالش‌ها و چشم‌اندازها» و با حضور جناب آقای دکتر رحمان معرفت عضو هیات علمی و مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه سمنان به عنوان دبیر نشست و آقایان دکتر افشین موسوی چلک (رییس دانشگاه پیام نور استان مازندران و رییس دبیرخانه دانشگاه‌های پیام نور منطقه ۲ کشور)، دکتر علیرضا اسفندیاری مقدم (عضو هیأت علمی گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه همدان)، دکتر مرتضی دری‌گیو (رییس گروه آموزش‌های الکترونیکی (مجازی) دانشگاه سمنان)، دکتر علی عظیمی (مدیر مرکز آموزش‌های الکترونیکی و آزاد دانشگاه خوارزمی) و دکتر جعفر عبادالله عموقین (معاون پژوهشی و فرهنگی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه قم) برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند برای حضور در این نشست که در بستر ادوبی کانکت برگزار می شود، در روز و ساعت مقرر، از اینجا وارد جلسه شوند.

آخرین اخبار