پنجمین پیش‌نشست آرشیوهای دیداری و شنیداری ششمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات
انجمن علمی کتابداري و اطلاع‌رسانی ایران، ششمين کنگرۀ ملي متخصصان علوم اطلاعات را با مجموعه‌اي از نشست‌های موضوعی مرتبط در پاییز ١۴٠٠ برگزار خواهد کرد. در اين كنگره ارتباط و تأثیرگذاری تحول ديجيتال بر علوم اطلاعات از منظرهاي مختلف، مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

در این راستا پنجمین پیش‌نشست آرشیوهای دیداری و شنیداری روز دوشنبه،‌ ۱۱ مرداد ۱۴۰۰، از ساعت ۱۸ تا ۲۰ با موضوع « Big Data در آرشیوهای دیداری شنیداری و سامانه محتوایی Netflix» به دبیری خانم سپیده سیروس کبیری (کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات آرشیوهای دیداری شنیداری در معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیما؛ مدیر عامل و رئیس هیئت‌مدیره انجمن صیانت از اسناد و محتوای دیداری شنیداری) در فضای ادوبی کانکت انجمن برگزار خواهد شد.
مهمانان این پیش‌نشست آقای مهندس علیرضا بهادری (کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات با گرایش کسب و کار الکترونیک؛ سرپرست ادارۀ کل فناوری و سامانه‌های نوین در سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر) و خانم دکتر شیرین قنبری (دکترای علوم کامپیوتر و مهندسی برق از دانشگاه اسکس انگلستان؛ مدیر فناوری تحلیل داده ادارۀ کل فناوری رسانه‌های نوین سازمان صدا و سیما) خواهند بود.
علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک (https://learning.ilisa.ir/audiovisual_archives)، در بستر ادوبی کانکت، در نشست حضور یابند. ‏

آخرین اخبار