پویش ما و آینده راه اندازی شد

 به گزارش روابط عمومی انجمن علمی کتابداری و اطلاع­ رسانی ایران؛ با توجه به نزدیک شدن به برگزاری پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات پویش «ما و آینده» راه ­اندازی شد.

مهرناز خراسانچی دبیر اجرایی پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات، ضمن اشاره به اینکه پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات در تاریخ ۲۹ و ۳۰ آبان ماه سال جاری در کتابخانه ملی برگزار می­‌گردد، گفت: این پویش متناسب با شعار کنگره امسال و با هدف دریافت نظرات اساتید، فارغ‌­التحصیلان، دانشجویان و حرفه‌مندان علم اطلاعات و دانش‌­شناسی در خصوص مسائل و چالش‌های مربوط به آینده حرفه و رشته راه‌اندازی شده است.

 ایشان در ادامه افزود: پویش «ما و آینده» زیرِ نظرِ کمیته روابط عمومی انجمن و کمیته اجرایی پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات اداره می­‌گردد.

بدین جهت از علاقه مندان دعوت می­‌شود تا جمله زیر را در قالب ویدئو ضبط کرده و جهت انتشار برای انجمن کتابداری و اطلاع رسانی به نشانی الکترونیکی ilisa.pr95@gmail.com یا نشانی تلگرامی ilisa1345@ ارسال نمایند.

«من برای بهتر شدن آینده حرفه/رشته ………………. »

از همه عزیزان تقاضا می‌شود ویدیو خود را حداکثر در ٣٠ ثانیه ضبط کرده و ارسال کنند. ضمن اینکه پس از ضبط جمله خود و بطور جداگانه این جمله را نیز بیان نمایند: «آینده بهتر می شود». کلیپهای ارسالی در صفحه اینستگرام انجمن منتشر خواهد شد.

آدرس اینستگرام انجمن: ilisa1345

آخرین اخبار